dobra restauracja

Remont odkupionej dobrej restauracji

Nazywam się Edward. W Gdańsku mieszkam i prowadzę własną działalność. Żona nalegała, aby przeprowadzić się do trójmiasta i był to doskonały pomysł. Posiadam sale konferencyjne w budynku, który znajduje się w strefie biznesowej i przynoszą naprawdę świetny zysk.

Dobra restauracja to widok na zyski

dobra restauracjaJakiś czas temu restauracja mojego znajomego przestała przynosić zyski, więc postanowiłem, że ją odkupię. Zainwestowałem w remont, którego restauracja wymagała i zatrudniłem wykwalifikowanych pracowników. Każda dobra restauracja musi wyglądać estetycznie i serwować najlepsze posiłki. Niedaleko tej restauracji znajduje się sala weselna i zastanawiałem się, czy można jakoś podjął współpracę. Uznałem, że mógłbym zainwestować w katering, który jest świetnym pomysłem. Zajmę się tym później, ponieważ jadę przygotować sale konferencyjne na spotkanie. Ma się u mnie zjawić grupa biznesmenów z trójmiasta i chcę dopilnować, aby wszystko było w porządku. Moja restauracja wyglądała coraz lepiej i prace remontowe szły w bardzo szybkim tempie. Wiedziałem, że już niebawem w Gdańsku pojawi się dobra restauracja Gdańsk, której będę właścicielem. Potrafię zarządzać i wiem jak poprowadzić biznes, aby odnosić sukcesy, dlatego wiem, że ta restauracja będzie często odwiedzanym miejsce. Zadbam o wszystkie szczegóły i zatrudnię najlepszych pracowników. Nie zdążyłem iść do miejsca, gdzie jest sala weselna, ale to nadrobię spokojnie następnego dnia. Mam jeszcze czas. Został mi jeszcze katering do załatwienia, ale wiem, że w tym temacie to raz dwa mi pójdzie. Moja restauracja będzie świadczyła katering i wciągnę w to moje sale konferencyjne.

Goście, którzy będą wynajmować sale konferencyjne będą mieli katering również zapewniony. Doskonały pomysł. Wiadomo, jestem biznesmenem z ogromnym potencjałem.