Ściana ozdobiona resorakami!

 

Z reguły jest tak, że chłopcy bawią się samochodzikami, a dziewczynki lalkami, jednakże nie wszystkie dzieci kategoryzują zabawki podług płci i np. dziewczynki także lubią chwycić za męskie samochody i takim dzieckiem jest właśnie moja córka uwielbiająca resoraki

Doskonała jakość dzisiejszych resoraków

samochody resorakiPamiętam, jak w czasach mojego dzieciństwa mama próbowała namówić mnie do zabawy lalkami, jednak ja z całą pewnością wolałam układać klocki lego, czy też konkurować z braćmi o to, kto szybciej przemieni robota w samochód. Moją ulubioną zabawką były jednakże samochody resoraki. Te malutkie samochodziki doskonale nadawały się do zabawy na dywanie, który przedstawiał ulice. Dostępne były niemalże w każdym sklepie i nie tylko tym z zabawkami, a w dodatku ich cena była strasznie niska. Dziś resoraki również kosztują grosze, lecz zauważyłam, że ich jakość znacznie wzrosła i oczywiście powiększyła się ilość dostępnych modeli. Możemy bowiem spotkać resoraki nie tylko w postaci znanych samochodów, ale również tych nowoczesnych i wyścigowych! Wiem o tym, ponieważ mam córkę, która uwielbia bawić się resorakami oraz je kolekcjonować. Mój mąż natomiast, który bardzo chętnie kupuje naszej córeczce coraz to nowsze modele resoraków wpadł ostatnio na fantastyczny pomysł. Resoraki są dosyć lekkie dzięki czemu możemy ich z łatwością użyć także jako ozdoby! W jedyny ze sklepów znaleźliśmy wspaniałą tapetę na ścianę do pokoju dziecka, która przedstawiała ulice, a mąż postanowił nakleić na nią zakupione przez niego resoraki.

Zabawki przyklejone do tapety na specjalny, mocny klej rewelacyjnie się prezentowały dając naprawdę doskonały efekt 3D. Córka sama wybierała, które resoraki chce „poświęcić” na przyklejenie, jednak także sama stwierdziła, że nie żałuje swojej decyzji ponieważ ma najlepszy pokój na świecie. Cóż resoraki zawsze były uwielbiane przez dzieci i myślę, że ta miłość jeszcze długo nie przeminie.