Ściany wizyjne do monitoringu

Wideo ściany wykorzystywane są w nowoczesnych inteligentnych systemach monitoringu. Dzięki połączeniu ze sobą kilku niezależnych ekranów, można stworzyć innowacyjny system podglądu. Tego typu rozwiązania sprawdzają się w różnych przedsiębiorstwach. Wykorzystują je firmy ochroniarskie, komputerowe, szkoleniowe i uczelnie podczas wykładów różnego rodzaju.

Wykorzystanie ścian do prezentacji online

ściany wizyjnePrezentacje online można przeprowadzić przy użyciu klasycznego rzutnika, lub inteligentnego systemu z wieloma ekranami. Nowoczesne ściany wizyjne łączą w sobie wiele zalet. Dają doskonały obraz i możliwość śledzenia kilku różnych widoków w jednym czasie. To innowacyjne systemy ekranów zamontowanych na ścianie. Używa się dowolnej liczby monitorów, w zależności od wielkości pomieszczenia i liczby uczestników szkoleń. Podstawowy moduł wykorzystuje cztery identyczne monitory zamontowane obok siebie i tworzące wielką wideo-ścianę. Obok tego typu monitorów można montować kolejne i poszerzać wedle uznania powierzchnię do podglądu obrazów komputerowych. System ułatwia prowadzenia zdalnych szkoleń, wideokonferencji z pracownikami i wielu innych zdarzeń. Także monitorowanie pomieszczeń, centrów handlowych i ochrona wykorzystują inteligentne systemy wizji. Ceny zestawów obejmują monitory wraz z kablami, przyłączami i technologią montażu na ścianie. Takie ściany wideo można wykorzystać do dowolnej projekcji obrazów, treści i filmów.

Innowacyjne systemy monitoringu oparte są na ścianach wizyjnych. To nowoczesne zestawienie wysokiej jakości monitorów. Montowane są na ścianie i tworzą prywatne centrum dowodzenia. Zastosowania są bardzo różne, od biznesowych, szkoleniowych, po rozrywkę, czyli np. puszczanie muzyki, koncerty zdalne lub projekcja filmów.