Siłownia zewnętrzna jako biznes

 

Bardzo długo myślałem o założeniu własnego biznesu. Było to moim marzeniem, ponieważ od zawsze chciałem być zależny tylko od siebie. Jestem też wielkim fanem siłowni, którą traktuję jak drugi dom. Nie dbam o jak największe mięśnie, gdyż ćwiczę wyłącznie dla zdrowia i dobrej kondycji fizycznej. Pewnego dnia moje hobby stało się źródłem mojego dochodu, z czego jestem dumny. 

Zewnętrzna siłownia to dobry sposób na biznes

solidne siłownie zewnętrzne od producentaKiedy tylko zaczął się sezon letni, z mniejszą chęcią chodziłem na siłownię. Chciałem bowiem skorzystać z uroków pięknej aury. Dlatego też wpadłem na pomysł dystrybuowania siłowni zewnętrznych. Szybko rozeznałem się w sieci i znalazłem solidne siłownie zewnętrzne od producenta. Po wykonaniu biznesplanu i sprecyzowaniu targetu, podjąłem decyzję, że jest to opłacalny interes. Sprzęt był bardzo dobrej jakości oraz posiadał wszelkie możliwe certyfikaty to potwierdzające. Już po jakimś miesiącu okazało się, że moje przypuszczenia się sprawdziły – biznes wypalił doskonale. Popyt na siłownie był bardzo duży, gdyż pogoda była wymarzona, a ludzie chcieli aktywnie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu.  Byłem i nadal jestem z siebie bardzo zadowolony, ponieważ i ja mogłem połączyć pracę z wielką pasją. Upiekłem dwie pieczenie na jednym ruszcie. Jednocześnie stałem się spełnionym pod względem zawodowym człowiekiem, gdyż osiągnąłem to o czym marzyłem już od bardzo dawna.

Do dzisiaj prowadzę biznes związany z siłowniami zewnętrznymi. Dystrybuuję je po całej Polsce, podpisując kontrakty z władzami osiedli, gminami oraz innymi jednostkami chcącymi mieć je na swoim terenie. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ nie mogę narzekać na ruch w interesie. Co więcej, czuję że przyczyniam się także do wzrostu aktywności fizycznej swoich rodaków!