Spotkania z doświadczonym fotografem ślubnym

Jestem bardzo niezdecydowaną osobą. Już od najmłodszych lat taka byłam. Miałam problem z wyborem koloru butów, potem przyszedł czas na nieco poważniejsze sprawy,  a ja wciąż pozostałam taka sama. W końcu nadszedł czas wielkiego planowania naszej wspólnej życiowej drogi – okazał się dla mnie wielkim wyzwaniem. Tylko dzięki pomocy odpowiedniej osoby dałam radę to wszystko zaplanować.

Praca bydgoskiego doświadczonego fotografa ślubnego

doświadczony fotograf ślubny z BydgoszczyMój narzeczony nie przykłada wagi, do takich spraw jak wybór fotografa czy sali weselnej. W ten sposób zostałam sama ze swoim „problemem”. Naprawdę trudno było mi się zdecydować. Osób trudniących się fotografią ślubną jest w naszym mieście sporo. Postanowiłam nieco zawęzić moje poszukiwania. Podczas przeglądania wiadomości na naszej lokalnej witrynie internetowej, moją uwagę skierowały ogłoszenia drobne u dołu strony,  w tym jedno o treści: doświadczony fotograf ślubny z Bydgoszczy. Zadzwoniłam pod wskazany numer. Na wcześniej umówionym spotkaniu okazało się, że mam do czynienia z profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem. Imponujące portfolio zrobiło na mnie wielkie wrażenie. Ten człowiek miał za sobą niezliczoną ilość sesji fotograficznych. Pewność w głosie i miłe podejście sprawiły, że poczułam, iż trafiłam na właściwą osobę. Fotograf zaproponował nam sesję ślubną na pograniczach miasta, pomysł od razu zdobył nasze uznanie. Stwierdził, że skromne wesele, które urządzamy, nie wymaga uwiecznienia każdego szczegółu. Podobnie z albumem – nie musi mieć kilkaset zdjęć.

To spotkanie sprawiło, że odetchnęłam z ulgą. Wreszcie ujrzałam przysłowiowe światełko w tunelu. Spotkałam człowieka z wizją i pomysłem na utrwalenie naszej uroczystości na papierze. Niezdecydowane osoby mego pokroju muszą mieć kontakt z osobą, która chętnie podpowie co i jak. Dzięki temu wiem, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem.