Sprawne malowanie dachówki

Jestem świadoma, że malowanie dachówki nie jest prostą kwestią. Ze względu na fakt, że dach składa się z wielu małych elementów, które dodatkowo nie tworzą płaskiej powierzchni (przynajmniej w moim przypadku) malowanie musi być wykonane bardzo dokładnie. W związku z tym wykonanie takiej pracy na najwyższym poziomie zajmuje bardzo dużo czasu.

Malowanie dachówki w trybie ekspresowym

szybkie malowanie dachówkiNiestety, ze względu na fakt że byłam w ciąży, a termin rozwiązania był już bardzo bliski, nie chciałam aby pierwszych chwilom mojego dziecka w domu, towarzyszyła ekipa zajmująca się malowaniem dachu. Dlatego też szybkie malowanie dachówki było mi bardzo potrzebne. Nie chciałam jednak wybierać, pomiędzy czasem wykonania pracy a jej jakością. Dlatego też bardzo ucieszyłam się, gdy koleżanka poleciła mi firmę oferującą szybkie malowanie dachówki. Sama skorzystała wcześniej z ich oferty i powiedziała, że jest bardzo zadowolona z wykonania. Zdecydowałam się więc na zatrudnienie specjalistów. Faktycznie, zgodnie z obietnicą praca trwała zaledwie trzy dni. To bardzo szybko, jak na tak duży dach, który dodatkowo posiada tak wiele spadków, a dachówka nie jest równa. Gdy wyszło słońce, mogłam podziwiać efekty pracy. Mój dach lśnił, a brak załamań słonecznych świadczył o tym, że warstwa farby jest równa i nigdzie nie ma luk. Byłam zachwycona. Teraz mogę spokojnie oczekiwać na rozwiązanie, mając świadomość że wszystkie niezbędne prace związane z domem zostały w tym sezonie wykonane.

Zdaję sobie sprawę, że niektórych prac nie da się wykonać jednocześnie szybko i dokładnie. Jednak miałam nadzieję, że malowanie dachówki się do nich nie zalicza. Faktycznie, udało mi się znaleźć firmę, która oferowała krótki czas realizacji usługi i dobrą jakość wykonania. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona.