Sprzedaż różnych donic na kwiaty

 

Trzeba brać pod uwagę fakt, że dużo osób kupuje kwiaty i to różnych gatunków. Jedni mogą kupować kwiaty cięte, a inni takie do zasadzenia. Bez względu na ich rodzaj warto odpowiednio oprawić je. W tym celu można zastosować donice. Nawet do tych ciętych kwiatów. Bukiet może być włożony do ładnej doniczki i tak można wręczyć komuś kwiaty.

Plastikowa donica na zamówienie

duże donice plastikoweBiorąc pod uwagę duże zainteresowanie kwiatami, warto otworzyć sklep i można je4 sprzedawać. Ja tak zrobiłam i nie żałuje tej decyzji, ponieważ obecnie generuje same zyski. Oprócz kwiatów sprzedaję do nich dodatki. Są to przede wszystkim donice. Mam mnóstwo typów doniczek. Trzeba przyznać, że ładny kwiat zasługuje na ładną oprawę. Różne kwiaty mogą tak samo wyglądać ładnie w zwykłych donicach co takich ozdobnych. Muszę przyznać, że patrząc tak z perspektywy miesiąca, to u mnie najlepiej sprzedają się duże donice plastikowe. Nie są drogie, więc ludzie nawet kupują je po kilka sztuk. To dobrze, ja tylko na tym zarabiam. Oprócz dużych plastikowych donic, mam też inne rozmiary. Każdy klient ma u mnie w czym wybierać. Czasami muszę doradzać klientom. W końcu nie każdy musi znać się na kwiatach i wiedzieć jak je uprawiać. Jeśli klient sobie życzy to mogę mu w swoim sklepie przesadzić kwiaty już do właściwych donic. Niektórzy proszą o taką usługę. Dlatego też wprowadziłam ją na stałe do oferty. Pewnie dlatego mam coraz więcej klientów. Konkurencja nie proponuje tego typu usług. Trzeba się czymś wyróżniać na rynku. Każdy pomysł jest dobry.

Od dłuższego czasu prowadzę z powodzeniem sklep ogrodniczy. Oprócz różnych gatunków kwiatów można u mnie kupić do nich dodatki. Chodzi tutaj głównie o donice. W większości przypadków klienci wybierają plastikowe donice. Podobają im się i są tanie.