Szafa, która pomieści ubrania całej rodziny

 

Wiadomo, że im większa rodzina tym ciężej pomieścić nam w mieszkaniu ubrania niezależnie od tego, czy mieszkamy w bloku, czy też w domu. Kupowanie kolejnych szaf bywa drogą inwestycją, a i tak w końcu je wymieniamy chociażby podczas remontu.

Idealna szafa dla całej rodziny

szafy wnękowe zamośćDopóki żyliśmy z mężem jedynie we dwójkę, nie mieliśmy większych problemów z ulokowaniem naszych ubrań. Mój mąż nie posiada ich wiele i spokojnie mieścił się w komodzie, a ja jako kobieta z kolei kochająca zakupy trzymałam swoje ciuchy w wielkiej trzydrzwiowej szafie, która jednak zajmowała sporo miejsca. W momencie, gdy w naszym życiu pojawiły się dzieci, zaczęliśmy mieć problemy ze zmieszczeniem wszystkiego w szafach i wtedy wpadłam na pomysł, aby wykorzystać dosyć sporą wnękę w naszym mieszkaniu w której dotychczas stała jedynie lampa. Znaleźliśmy w internecie firmę, która produkowała szafy wnękowe Zamość posiada kilka takich firm, które z łatwością możemy zlokalizować w internecie, aby móc przejrzeć dokładnie ofertę każdej z nich. Postanowiliśmy zamówić szafę, która będzie posiadała sporo półek, oraz niewielki drążek z racji tego, że nie posiadamy zbyt wiele ubrań, które nie mogą być złożone w kostkę. Zaletą tej szafy był oczywiście fakt, że zajmowała całą powierzchnię wnęki oraz była wysoka, aż do sufitu, co dawało mnóstwo miejsca na schowanie pościeli, zasłon, obrusów bądź też ręczników. Dodatkowo nasza szafa posiadała na drzwiach ogromne lustro, które zawsze mi się marzyło.

Szafa wnękowa nie zajęła ani centymetra dodatkowego miejsca, a wręcz dzięki niej zyskaliśmy więcej powierzchni, bowiem mogliśmy pozbyć się zarówno komody, jak i szaf z pokoi dziecięcych oraz oczywiście ogromnej szafy trzydrzwiowej. Niesamowite jest to, że za wykorzystaniem z pozoru zbędnej i wadzącej wnęki mamy możliwość zmieszczenia wszystkich naszych ubrań i zyskać ogromną szafę, której dotychczas nie zdołaliśmy nawet w połowie zapełnić.