Tata przygotowuje się do szkolenia z tokarek

Mój tata pracuje w firmie produkcyjnej. Ostatnio dostała od swojego przełożonego propozycję awansu. Oczywiście tata zgodził się na wszystkie zaproponowane przez niego warunki. Tata będzie więcej zarabiał ale do jego obowiązków będzie należało szkolenie nowych pracowników. 

Tata pokazuje pracownikom automaty tokarskie

automaty tokarskie cncAutomaty tokarskie cnc są bardzo często wykorzystywane w wielu firmach. Tata od wielu lat wykonywał swoja praca na takich maszynach. Automaty tokarskie cnc, które znajdują się u niego w firmie są bardzo dobrej jakości. Przełożony inwestuje tylko w pożądny sprzęt, który się nie psuje i nie ma w związku z tym żadnych przestojów w ich użytkowaniu. Tata będzie uczył nowych pracowników jak należy obsługiwać dane maszyny. Automaty tokarskie cnc nie są trudne w obsłudze jednak kiedy ktoś nie miał z nimi wcześniej żadnego do czynienia potrzebuje czasu żeby wszystkie funkcje opanować. Tata bardzo dobrze tłumaczy i jego przełożony jest pewien, ze sobie poradzi. Poza tym jest wieloletnim pracownikiem i należy mu się awans. Oczywiście będzie poza szkoleniami nadal wykonywał swoje obowiązki. Tata uwielbia swoja pracę i nie wyobraża sobie żeby wykonywać coś innego. Automaty tokarskie cnc nie mają przed tatą żadnych tajemnic. Tata umie je także naprawiać i często kiedy jest to potrzebne stara się jak najszybciej usunąć ewentualne usterki. Jesteśmy dumne z mamą, że tak dobrze sobie radzi w swojej pracy. mama zawsze powtarzała mu żeby był bardziej odważny i przebojowy i żeby upomniał się o siebie.

Na szczęście jego praca i poświęcenie a także zaangażowanie w wykonywane obowiązki przy automatach tokarskich zostały docenione. Dzięki temu jeszcze chętniej chodzi do pracy i już przed nim pierwsze szkolenie do którego starannie się przygotowywał.