Torby reklamowe drelichowe – od producenta

Pracuję na stanowisku sekretarki w małej firmie zajmującej się wyrobem mebli kuchennych. Do moich obowiązków należy także pakowanie folderów i pozostałych materiałów reklamowych. Wszystko po to, by klient mógł zapoznać się z ofertą naszej firmy. Ostatnio pakujemy te materiały nieco inaczej…

Producent drelichowej torby reklamowej

producent drelichowych toreb reklamowychNiegdyś wystarczały nam po prostu papierowe, zwykle torby. Nikt nie przywiązywał wielkiej wagi to opakowań. Jednak ostatnimi czasy firma dynamicznie się rozwija i zadecydowano o konieczności znalezienia korzystnej oferty wśród producentów toreb. Zarząd firmy zdecydował, że producent drelichowych toreb reklamowych podpisze z nami umowę i zadba o nowy design. Tym sposobem pożegnaliśmy wiejące nudą papierowe torby na rzecz tych drelichowych. Kiedy zobaczyłam je po raz pierwszy, od razu pomyślałam, ze to materiał, które wiele zniesie. I to dosłownie! Każdy klient dostaje sporo katalogów, więc torba musi być wytrzymała. A co z reklamą? Powierzchnia torby umożliwia naniesienie dowolnego nadruku. Na pewno zwraca to uwagę i stanowi dobrą formę reklamy. Całość, czyli foldery oraz torba – dobrze się z sobą komponują. Torba posiada odpowiedni wymiar, wszystko po to, by umożliwić estetyczne zapakowanie materiałów dla klientów. Istnieje także możliwość zamówienia u producenta toreb w różnych kolorach. Na początek zdecydowaliśmy się na nienachalny odcień piaskowego beżu. Być może z czasem oferta zostanie rozszerzona. Mam nadzieję, że taki pomysł spodoba się klientom.

Nie da się ukryć, że zwracamy coraz większą uwagę na atrakcyjne opakowania produktów. W biznesie wszyscy o tym wiedzą i wykorzystują ten fakt do swoich potrzeb. Stanowi to dobrą zachętę do zapoznania się z działalnością danej firmy, wśród osób, które jej nie znają.