Trener personalny w Warszawie

Trener personalny w Warszawie – sposób na zrzucenie wagi

Od lat walczę z nadwagą. Próbowałam przeróżnych diet dostępnych w internecie. Poszłam po porady do dietetyka. Jednak rygorystyczne trzymanie się diety nie było dla mnie osiągalne. Zwykle po miesiącu, dwóch się poddawałam.

Trener personalny w Warszawie ostatnią deską ratunku

Trener personalny w WarszawieNajgorsze było nocne podjadanie. Mój tryb pracy utrudniał mi jedzenie regularnych posiłków, często zdarzało się, że obiad jadłam dopiero gdy wracałam do domu, czyli około godziny dziewiętnastej. Z braku czasu, nie gotowałam sama obiadów tylko zamawiałam fast foofy. Pewnego dnia powiedziałam jednak dosyć. Zaczęłam szukać sposobu na zrzucenie wagi innego niż dieta. Postanowiłam zapisać się na siłownię. Na początku tylko biegałam na bieżni, jednak to było za mało. Zauważyłam, że w moim klubie organizowane są grupowe zajęcia z zumby, fitnessu, spiningu. W związku z czym zaczęłam na nie chodzić. W końcu było widać efekty. W miesiąc zrzuciłam pięć kilo. Byłam z siebie dumna, nawet powiedziałabym polubiłam wysiłek fizyczny. Jednak minusem grupowych zajęć jest to, że prowadzący nie jest w stanie zauważyć czy każdy uczestnik zajęć dobrze wykonuje ćwiczenia w związku z czym wkrótce nabawiłam się kontuzji. Siedzenie w domu i rehabilitacja sprawiły, że znowu nabrałam na wadze i cały wysiłek poszedł na marne. Postanowiłam zainwestować w treningi personalne, gdyż aktywność fizyczna była jedynym dla mnie skutecznym sposobem na odchudzanie. Trener personalny w Warszawie był moją ostatnią deską ratunku. Już pierwszego dnia mój trener osobisty wytknął mi wszystkie błędy przy wykonywaniu ćwiczeń. Trening indywidualny nauczył mnie naprawdę wiele.

W końcu wykonywane ćwiczenia nie odbijały się na moim zdrowiu. Moja waga w ciągu pół roku poszła znacznie w dół i w końcu osiągnęłam wyznaczony cel, a aktywność fizyczna stała się moim pozytywnym hobby.