U znanego toruńskiego fotografa

Piękne zdjęcia zawsze były moją pasją. Powstała nawet na ten temat anegdota, powtarzana przy okazji wielu spotkań. Moje atelier stanowi powód dumy i radości. To tu powstają pomysły i zdjęcia – klasyczne, nieszablonowe oraz kreatywne. Wiele zależy od potrzeb klienta i jego podejścia do tematu. Zawsze jednak staram się odpowiednio doradzić.

Toruń – sesja ze znanym fotografem

znany fotograf z ToruniaW środowisku kojarzony jestem jako „znany fotograf z Torunia„, przez lata pracowałem na to miano. Zdecydowaną większość moich gości stanowią przyszłe pary młode. Zwykle są bardzo przejęci i marzą o wspaniałej pamiątce z dnia ślubu. Najlepiej pracuje się z osobami, które choć w małym stopniu wiedzą, czego chcą. Wtedy mam jakiś punkt zaczepienia, wiem co zaproponować, jaki wybrać plener i rodzaj zdjęć. Popularnością cieszą się sesje ślubne w niecodziennej scenerii; hitem ostatniego roku są zatłoczone ulice wielkich miast oraz dachy wieżowców. Wtedy nietrudno o ciekawe ujęcia perspektywy. Takie zdjęcia są pamiątką na całe życie. Sądzę, że warto przemyśleć dokładnie, czego się oczekuje. Wtedy jest szansa na owocną współpracę. Mój grafik jest napięty, ale zawsze staram się znaleźć czas dla wszystkich, którzy zdecydują się mnie odwiedzić. Wykonanie zdjęć nie oznacza jednak końca projektu. Potem nadchodzi czas, by nadać im ostateczną formę poprzez dodanie różnych efektów. Można pobawić się kolorami, stworzyć zdjęcia w stylu przedwojennym czy nowoczesnym. Ważne jest także umiejętne operowanie światłem, które potrafi stworzyć niesamowite efekty.

Życie niesie wiele wydarzeń, które warto udokumentować. Dla potomności, a także dla nas samych… Taka pamiątka potrafi nawet po wielu latach wywołać łzy wzruszenia. Warto więc skorzystać z oferty kompetentnej osoby, która „wie, co w trawie piszczy”. Wtedy możemy liczyć na wykonanie czegoś wyjątkowego.