Unikalna torba szyta ze skóry

Moja narzeczona uwielbia rzeczy ręcznie robione. Sama szyje wiele swoich ubrań, robi biżuterię i do tego zajmuje się rekonstrukcją historyczną razem ze mną. Jedną z rzeczy, które przekonały ją do tego hobby jest fakt, że wielu rzeczy często po prostu nie da się kupić i trzeba je zrobić samodzielnie. To jej nie odstrasza, wręcz przeciwnie.

Torba skórzana na prezent urodzinowy

torba skórzana ręcznie robionaPrezent dla niej na jakąś okazję z jednej strony jest łatwy – najlepiej, aby było to coś unikalnego, zrobionego ręcznie – a z drugiej trudny. Bo ciężko jest mi czasem zrobić coś samemu, jeśli średnio się na tym znam, albo znaleźć osobę, która w terminie zrobi to dla mnie na zamówienie. Na ostatnie urodziny postanowiłem jej sprawić skórzaną torbę, bo narzekała, że jej torebka z sieciówki już się przetarła i nadaje się do wyrzucenia. Miała sobie poszukać nowej, ale nawał pracy sprawił, że ciągle odkładała to w czasie. Uznałem, że najlepszym prezentem dla niej będzie torba skórzana ręcznie robiona – udało mi się znaleźć firmę, która tym się zajmuje. Poza krojem i kolorem mogłem też wybrać takie rzeczy jak dodatkowe przegrody, wymiary torby czy drobne dekoracje, takie jak tłoczenia. Cały proces składania zamówienia okazał się bardzo prosty i przyjemny, a czas oczekiwania na uszycie torby nie był długi. Ja za to miałem pewność, że prezent będzie bardzo oryginalny i po prostu nikt nie będzie miał takiej drugiej torebki. No i że się szybko nie uszkodzi, skóra to jednak skóra.

Torba przyszła w terminie, tuż przed urodzinami narzeczonej. Udało mi się ją zapakować w odpowiednio duże pudełko, dlatego prezent okazał się naprawdę niespodzianką, bo po samym kształcie opakowania nie dało się zgadnąć, co jest w środku. Narzeczona ogromnie się ucieszyła z prezentu, zamówiona skórzana torba idealnie wpisała się w jej gust i była wystarczająco duża.