Wyczyszczenie mocno zabrudzonego auta

Mój mąż doszedł do wniosku, że na naszą dużą rodzinę musimy mieć jednak większy samochód. Bo rzeczywiście mamy problem z przemieszczeniem się jeśli chcemy jechać gdzieś wszyscy razem. Mamy pięcioro dzieci dlatego też najlepszy byłby dziewięcioosobowy bus.

Profesjonalnie wyprana tapicerka

pranie tapicerki łódźMąż oglądał je i są naprawdę bardzo ładne a przede wszystkim wygodne. W takim samochodzie było by nam w końcu dobrze się podróżowało. Jednak oczywiście nie są to tanie auta. Mąż znalazł jedno, które było w dobrym stanie technicznym jednak było ono bardzo zaniedbane w środku. Doszłam do wniosku, że ze względu na niego niską cenę kupimy je a sami jakoś wyczyścimy wnętrze.Nie sądziłam tylko, że będzie to aż tak bardzo trudne do zrobienia. potrzebowaliśmy firmy, która profesjonalnie wyczyści tapicerkę. Szukaliśmy więc w internecie czy coś takiego jest. I znaleźliśmy pranie tapicerki łódź czyli firma z naszego miasta. Zadzwoniliśmy tam najpierw i spytaliśmy o koszt takiej usługi. Okazało się, że nie jest to jakoś mocno dużo. Maz powiedział o tym, że wnętrze jest bardzo brudne. Jednak pan z tej firmy powiedział, że mają takie środki, które poradzą sobie ze wszystkim. Daliśmy więc samochód na dobę. Bo po tym czyszczeniu musiał on wyschnąć a to też trochę trwa. Byłam bardzo ciekawa rezultatów. Mąż nie wierzył, że uda się wyczyścić to auto. Jednak następnego dnia pojechał po nie. Gdy je odebrał od razu do mnie zadzwonił. Powiedział, że samochód w środku wygląda jak nowy.

Był bardzo zdziwiony gdy go zobaczył. Gdy już podjechał pod blok to ja także poszłam zobaczyć ten efekt. I według mnie nie było widać absolutnie żadnego śladu po tych zanieczyszczeniach. Czyli udało się usunąć dosłownie wszystko. Nawet mogę powiedzieć, że w środku nie widać śladów użytkowania.