Wypróbujemy rf frakcyjny w ulubionym gabinecie

Kiedy tylko dostałam wiadomość od przyjaciółki, że właśnie byłana hybrydach i do naszych ulubionych kosmetyczek przyszło długo wyczekiwane zamówienie sprowadzane z zagranicy, to wiedziałam, że muszę ustawić się w kolejkę jak najszybciej. Takiego urządzenia nie znajdzie się jeszcze w żadnym salonie w mieście, więc trzeba korzystać.

Z nowym urządzeniem frakcyjnym w salonie

rf frakcyjnyUrządzenie to znane jest w USA jako prawdziwa rewolucja w niwelowaniu oznak starzenia. Nowy rf frakcyjny działa jak czołg na zmarszczki, niszcząc je i pobudzając skórę do odnowy komórek. Nie ma nic lepszego, ponieważ wiele o tym czytałam, a kosmetologią i medycyną estetyczną interesuję się zawzięcie już od około 20 lat. Ta metoda nowoczesnego liftingu jest niesamowita i przede wszystkim- efekty można częściowo podziwiać od razu, ale działa jeszcze pod skórą przez długi czas, żeby móc cieszyć się z osiągniętych efektów przez długi czas. Czasami różne zabiegi działają krótkoterminowo, naprężają twarz i po dwóch dniach wraca z powrotem do dawnego wyglądu. Tutaj można liczyć na prawdziwe efekty, lifting może być inwazyjny lub nieinwazyjny, dzięki dwóm głowicom. Bardzo się ucieszyłam, gdy dowiedziałam się, że urządzenie działa też na blizny. Miałam ze dwie nieestetyczne po ospie i bardzo chętnie bym się ich pozbyła. Poszłam na zabieg i po chwili mogłam już podziwiać efekty po zabiegu. Teraz mam poprawioną gęstość skóry, podniósł mi się nawet owal twarzy, a drobne zmarszczki zniknęły.

Wiedziałam, że mogę się spodziewać aż takich rezultatów po tym urządzeniu, ponieważ dużo o tym czytałam. Jednak kiedy widzi się to na własne oczy i dosłownie patrzymy jak nasza twarz cofnęła się w czasie o parę lat, to szok jest nieunikniony. Wyglądałam niesamowicie pięknie i tak jest do teraz.