Zajmuję się spadkami w naszej kancelarii

To za namową rodziców poszedłem na prawo. Zawsze tłumaczyli mi, że jak będę prawnikiem to zawsze będę miał dobrze płatną pracę a i nawet będę mógł założyć kiedyś własną kancelarię. Perspektywa lekkiego życia mnie przekonała i takie studia zrobiłem.

Spraw dotyczących spadków jest bardzo dużo

spadki krakówMoją specjalizacją są spadki kraków i głównie tym się zajmuję. Zatrudniłem się w kancelarii, w której za czasów studiów odbywałem staż. Sprawdziłem się jako stażysta i właściciel zaoferował mi stałe zatrudnienie po zakończeniu nauki. Wiedziałem, że praca w tej kancelarii na pewno będzie mi odpowiadała, ponieważ znałem ją i przede wszystkich ludzi, którzy tam pracowali. Jako jedyny biorę sprawy, w których są spadki kraków, ponieważ potrafię bardzo profesjonalnie obsłużyć każdą sprawę. Czasami to nawet nie ma pracy przy spadkach, ponieważ sprawy są dość klarowne. Czasem jednak jest sporo zajęcia i takie sprawy w zasadzie lubię najbardziej. Mogę się wtedy wykazać swoją wiedzą. Kiedy sprawy o spadki kraków trafiają do sądu to w zasadzie każdą wygrywam. Może jakoś na początku w jednej sprawie mi nie poszło, ale sprawa z góry jednak była przesądzona. Mimo to się jej podjąłem. Jeżeli chodzi o spadki kraków to przyjmuję każdą jedną sprawę. Jest to bardzo ciekawe zagadnienie, które zresztą cały czas pogłębiam. W naszej kancelarii to jestem jedynym pracownikiem z tak ogromną wiedzą na ten temat. Moja dziewczyna Magdalena, którą w sumie poznałem jeszcze na studiach specjalizuje się w prawie cywilnym i ma własną kancelarię.

Może z czasem będziemy razem pracować ale teraz chcę zdobywać doświadczenie u swojego pracodawcy. Doskonale się wszyscy rozumiemy i często sobie pomagamy w różnych sytuacjach. Zdrowe relacje zawodowe są dla mnie bardzo ważne.