Zastosowanie kasetonów reklamowych

W dzisiejszych czasach coraz trudniej wybić się na tle konkurencji i przyciągnąć klientów do swojej firmy. W tych celach bardzo dobrze radzą sobie materiały marketingowe, które wykorzystujemy na co dzień, w tym na przykład szyld naszej firmy widoczny od zewnątrz, który odpowiednio podświetlany – stanie się efektownym i przyciągającym uwagę dodatkiem.

Jak wykorzystać kasetony podświetlane?

kasetony reklamowe podświetlaneStelaż kasetonu składa się z profilu aluminiowego o grubości średnio 15 cm, pleców kasetonu, a także poprzeczek wzmacniających i wbudowanego w środek bardzo oszczędnego oświetlenia LED. Dobra jakość oświetlenia zapewnia niezwykłe doznania estetyczne dla klienta. Wymiar kasetonu określany jest poprzez jego szerokość i wysokość. Szerokość kasetonu stanowi wymiar poziomy, wysokością natomiast jest wymiar pionowy. Frontowa strona kasetonu, tak zwane lico zawiera grafikę, która przygotowana jest już na etapie produkcyjnym przez doświadczonych grafików w firmie producenta, bądź firmie zewnętrznej, takiej jak agencja reklamowa. W miejscu przeznaczonym na zamieszczenie dowolnie przygotowanej grafiki na kasetonie reklamowym podświetlanym znajduje się również instalacja LED-owa, która w oszczędny, ale i efektowny sposób podświetli nasz projekt. Średni maksymalny wymiar grafiki, który wykorzystywany jest kasetonach reklamowych tworzonych przez producentów wynosi 4 metry na metr, przy boku o wymiarach do dziesięciu centymetrów.

Firmę zajmującą się produkcją kasetonów reklamowych możemy znaleźć w Internecie, przeglądając portale ogłoszeniowe, bądź na grupach dyskusyjnych związanych z reklamą w mediach społecznościowych. Wybranie polecanej i działającej w branży przez wiele lat firmy gwarantuje nam odpowiednią jakość wykonania kasetonów, co wpłynie na zadowolenie nasze, jak i klientów.

Więcej znajdziesz na http://kasetony.yoobee.pl