Złoto srebro – biżuteryjne trendy

 

Często zdarza nam się zapewne zastanawiać co będzie modne i na topie w nadchodzącym sezonie na rynku biżuteryjnym. Rynek ten w przeciwieństwie do modowe nie pędzie tak strasznie i zmiany w nim zachodzące są stosunkowo powolne i płynne. Na pierwszy rzut oka nie możemy jednoznacznie stwierdzić co będzie trendem w nadchodzącym sezonie. Postaramy się uchylić trochę rąbka tajemnicy na przykładzie bransoletki.

Biżuteria złota na przykładnie najmodniejszych bransoletkach

bransoletki złoteA teraz przechodząc do sedna sprawy tutaj poruszanej, coś o bransoletach – bransoletki złote, na przykład w formie grubego łańcucha, mogę nosić i mężczyźni i kobiety. Dla kobiet subtelniejsze modele będą lepiej pasować, Panowie mogą wybrać nawet bardzo masywne modele. Taki tym bransolet może zostać wykonany ze złota żółtego klasycznego, lub niebanalnego białego. Płaskie bransoletki złote w formie blachy podobnie jak te łańcuchowe mogą nosić zarówno Panowie jak i Panie. Tutaj może się pokusić o zdobienia na blaszce – wypukłe, wklęsłe, w formie 3D, wszystko zależy od inwencji twórczej posiadacza takiej biżuterii. Możemy ponadto zamówić takie bransoletki ze specjalnym, naszym, autorskim grawerem. Grawerowanie może występować po wewnętrznej jak i zewnętrznej stornie naszej bransolety. Kolejnym typem bransolet mogą być jedne z najpopularniejszych i najmodniejszych w ostatnim sezonie 2019, a zarazem bardzo uroczysz bransoletki z charmsami. Mogą być one zrobione ze złota żółtego, jak również białego. Tutaj sprawa wygląda o tyle fajnie, że nasze charmsy możemy dodawać i odejmować w zależności od okazji, czy też od naszego aktualnego humoru, upodobania.

Decydując się na rodzaj pasujące nam biżuterii powinniśmy podchodzi do sprawy zawsze w sposób indywidualny. Liczy się przede wszystkim to co podoba się nam, wszystko zależy od naszego gustu. To my w ostateczności będziemy nosić nasze nowe świecidełko, dlatego też musimy się kierować tylko i wyłącznie naszą intuicją.